Didaktický test z češtiny 2017

didakticky-test-2017-cesky-jazykNa této stránce budou zveřejněny orientační výsledky a řešení maturitního didaktického testu z českého jazyka a literatury 2017. Zatím se můžete podívat na didaktické testy z předchozích ročníků státní maturity z Českého jazyka ilustrační testy a poté můžete sledovat, jak na facebookové stránce Maturita z češtiny probíhá diskuse nad všemi záležitostmi maturity z českého a jazyka a literatury 2017 se týkající. Odmaturujte z češtiny v roce 2017 v pohodě a klidu s Novým Amosem, tak jako maturanti z předchozích ročníků.

Zadání a výsledky didaktického testu z ČJ 2017

Didaktický Test český jazyk - jaro 2017

Zobrazit zadání didaktického testu z ČJ - jaro 2017 - již brzy zde

Zobrazit výsledky didaktického testu z ČJ - jaro 2017 - již brzy zde

Zobrazit záznamový arch k didaktickému testu z ČJ - jaro 2017 - již brzy zde

Potvrďte účast v události Maturitní test z češtiny 2017 a pozvěte přátele.

Didaktický Test český jazyk - podzim 2017

Zobrazit zadání didaktického testu z ČJ - podzim 2017 - již brzy zde

Zobrazit výsledky didaktického testu z ČJ - podzim 2017 - již brzy zde

Zobrazit záznamový arch k didaktickému testu z ČJ - podzim 2017 - již brzy zde

Podívejte se na všechny didaktické testy z ČJ z ostatních ročníků:

testy 2017 | testy 2016 | testy 2015 | testy 2014

testy 2013 | testy 2012 | testy 2011 | testy 2010

Odkaz na didaktické testy z českého jazyka 2017 publikovány s písemným souhlasem Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání (CZVV), další šíření a publikování materiálů oficiálního webu novamaturita.cz podléhá autorskému zákonu.

5 komentářů u “Didaktický test z češtiny 2017

 1. Ilustrační 2016 byl pro handicapované lidi, takže s ostatními testy to nemělo nic společného. Co pomůže na přípravu didaktis testů z čj, je si to zkoušet dokola, číst, procvičovat větné členy, popř – navštěvovat nějaké kurzy, které opravdu pomůžou :-))

 2. Autoři restů jsou duševně nemocní lidé, kteří nedělají nic jiného, než že se rýpou v českém jazyce a vymýšlejí, jak udělat z maturantů blbce. Kdyby k maturitním zkouškám tímhle způsobem přistupovali i tvůrci zkoušek z jiných předmětů, předpokládám, že by množství odmaturovavších limitoval k nule. S reálnou češtinou nemají didaktické testy společného vůbec nic. Netvrdím, že testy by měly být jednoduché. Ale to, co autoři předvádějí, hraničí s naprostým idiotismem. Kluk maturoval loni, tak vím naprosto přesně, jak to vypadalo. 95% všeho, co se musel k maturitě naučil, už nikdy potřebovat nebude. Netvrdím, že člověk má znát jen to, co bude potřebovat, to bychom byli národem hlupáků, ale tak obrovské procento nesmyslů, to je opravdu k zamyšlení.

 3. Dobrý den,
  mohu ze zeptat, kdy bude zveřejněné zadání ilustračního testu na rok 2017?
  Děkuji, Veselý

   • Děkuji za odpověď.
    Na ilustračních testech z minulých let jsem již trénoval, ale jarní test rok 2016 byl úplně na jiné úrovni než test ilustrační.
    Mám očekávat to samé i v letošním roce? Nebo se bude letošní test více podobat ilustračnímu testu rok 2016 co se týče obtížnosti?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *